Kariera

Poszukujesz nowych wyzwań oraz ciekawych perspektyw zawodowych?

Dołącz do zespołu Carolina Toyota Ostrołęka i stań się częścią najpopularniejszej marki motoryzacyjnej na świecie!

Aktualnie  poszukujemy  kandydatów na stanowisko Doradca Handlowy - sprzedaż aut używanych

Przyszli pracownicy będą mieli za zadania:

  • prowadzić aktywną sprzedaż aut używanych w oddziale
  • realizować założone cele sprzedażowe
  • wycenę pojazdów na podstawie stanu technicznego
  • wprowadzać dane klientów i pojazdów do wewnętrznego systemu
  • negocjować ceny
  • sprawić by klient był zadowolony ze sprzedaży lub zakupu pojazdu w naszej firmie
  • przeprowadzać jazdy testowe z klientami
  • uczestniczyć w różnego rodzaju działaniach reklamowo - marketingowych

Praca, którą proponujemy wymaga:

  • naturalnych umiejętności sprzedażowych
  • doświadczenia w sprzedaży aut (będzie to dodatkowy atut)
  • umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych oraz łatwości nawiązywania kontaktów
  • czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
  • gotowości do pracy na zewnątrz i według harmonogramu

To, co możemy zaoferować to:

  • umowę o pracę (stała pensja oraz prowizja uzależniona od wyników)
  • trening pod okiem doświadczonych specjalistów w branży motoryzacyjnej
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • rozbudowany system szkoleń
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres : info@toyotaostroleka.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

ul. Warszawska 36, 07-410 Ostrołęka
Tel: (+48) 29 766 42 33
Fax: (+48 29) 766 42 33

Partnerzy Carolina Car Company