1. Nowe samochody
  2. Nowa Toyota C-HR
EWOLUCJA IKONY
Przewiń Pomiń
EWOLUCJA IKONY

NOWA TOYOTA C-HR

Jeszcze odważniejsza

Wyraź siebie za pomocą nowej Toyoty C-HR. Poznaj owoc pełnej wolności twórczej, zainspirowany pierwszymi szkicami projektantów. To auto, które wygląda inaczej niż wszystkie, które spotkasz na ulicy. Niekonwencjonalny design stworzony dla osób, które nie boją się wyróżniać.

Nowoczesna linia nadwozia
Możliwość personalizacji
Hybryda i hybryda typu plug-in
Lider wydajności
11 września - 25 listopada
NOWA TOYOTA C-HR I INNE IKONY TOYOTY POKAZ PRZEDPREMIEROWY
Odwiedź salon Toyoty i zobacz przedpremierowo nową Toyotę C-HR oraz inne ikony Toyoty wyposażone w zelektryfikowane napędy najnowszej generacji.
Styl, który wymyka się konwencjom
Nadwozie, jakiego jeszcze nie było
Nowa Toyota C-HR łamie wszystkie zasady. Odważny, innowacyjny, pełen dopracowanych detali i dynamizmu pojazd jest urzeczywistnionym autem koncepcyjnym.

Moc detali

Precyzyjnie poprowadzone linie definiują wyszukane nadwozie, które nieustannie pozostaje w ruchu.

Dwukolorowe nadwozie

Nowy zestaw lakierów kontrastujących z dachem w kolorze fortepianowej czerni i tylną częścią nadwozia podkreśla wyjątkowy charakter pojazdu.

Ukryte klamki

Toyota C-HR to pierwszy pojazd marki, w którym klamki zostały ukryte wewnątrz drzwi, dzięki czemu bryła nadwozia jest jeszcze bardziej czysta i aerodynamiczna.

20" felgi aluminiowe

Odważny design wymaga równie doskonałych detali. 20" felgi z polerowanymi krawędziami przyciągają uwagę.

Dach panoramiczny

Wprowadza do kabiny więcej światła, a jednocześnie zatrzymuje ciepło na zewnątrz.

Odkryj nową Toyotę C-HR

Wyposażenie dostępne dla poszczególnych wersji może się różnić w zależności od rynku.

Inteligentne technologie
Jeszcze prostsza obsługa
Funkcjonalna i prosta w obsłudze nowa Toyota C-HR odpowiada na wszystkie Twoje potrzeby. Bezprzewodowe systemy Android Auto i Apple CarPlay, responsywne oświetlenie ambientowe i doskonały dźwięk przestrzenny sprawiają, że jazda staje się niezapomnianym przeżyciem.

Ekran multimedialny 12,3"

Kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto 12,3" ekran dotykowy systemu Toyota Smart Connect® sprawia, że świat jest na wyciągnięcie ręki. W wersji z silnikiem 2,0 Plug-in Hybrid ekran wyświetla informacje dotyczące trybu EV oraz lokalizację stacji ładowania.

Cyfrowy kokpit

Technologia zaprojektowana z myślą o kierowcy – oto co wyróżnia wnętrze nowej Toyoty C-HR. Cyfrowy wyświetlacz umożliwia wybranie jednego z czterech trybów prezentowania informacji.

Inteligentne oświetlenie ambientowe

Spersonalizuj oświetlenie ambientowe w swoim samochodzie – do wyboru masz aż 64 kolory. Barwy mogą się zmieniać w zależności od pory dnia. W autach wyposażonych w asystenta bezpiecznego wysiadania z pojazdu (SEA) oświetlenie może zmieniać kolor na czerwony, ostrzegając przed potencjalną kolizją.

Niezwykły dźwięk przestrzenny

System nagłośnienia JBL zapewni głębię dźwięku, która Cię zaskoczy. Metalowe kratki na głośnikach wysokotonowych pomagają wydobyć odpowiednie tony, a subwoofer zapewnia potężny i klarowny bas.

Doskonałe pierwsze wrażenie

Toyota C-HR wita Cię przed każdą jazdą pokazem świateł. Automatyczne zastosowanie Twoich ustawień fotela oraz trybu wyświetlania kluczowych informacji to personalizacja posunięta o krok dalej.

Napęd hybrydowy i hybryda typu plug-in
Większy wybór, lepsza elektryfikacja

Nowa Toyota C-HR oferuje szereg zaawansowanych układów napędowych, które dopasowują się do Twojego stylu życia. Wybierz płynną i responsywną moc układu hybrydowego lub nową hybrydę typu plug-in, która łączy w sobie dynamiczne osiągi hybrydy z korzyściami auta elektrycznego.

Hybryda typu plug-in

Najlepsza w swojej klasie 2-litrowa hybryda typu plug-in posiada podwójne DNA: oferuje łatwą, w pełni elektryczną jazdę na co dzień i hybrydową wydajność podczas dłuższych podróży.

Hybryda

Jeszcze bardziej zelektryfikowana 5. generacja napędów hybrydowych wykorzystująca 1,8- i 2,0-litrowe jednostki zapewnia lepsze osiągi, bardziej przyjemną jazdę i niższe zużycie paliwa.

 

Najlepsza w swojej klasie 2-litrowa hybryda typu plug-in posiada podwójne DNA: oferuje łatwą, w pełni elektryczną jazdę na co dzień i hybrydową wydajność podczas dłuższych podróży.

Układ napędowy
2-litrowy napęd PHEV
Zasięg w trybie elektrycznym
66 km*
Moc
223 KM
Niski poziom emisji CO2
19 g/km

Jeszcze bardziej zelektryfikowana 5. generacja napędów hybrydowych wykorzystująca 1,8- i 2,0-litrowe jednostki zapewnia lepsze osiągi, bardziej przyjemną jazdę i niższe zużycie paliwa.

 

Napęd
2,0-litrowy HEV AWD-i
Moc
197 KM
Niskie emisje CO2
112 g/km
Najczęściej zadawane pytania

Ponad 25 lat temu Toyota rozpoczęła hybrydową rewolucję i wciąż dąży do zminimalizowania emisji spalin na całym świecie. Mają jej pomóc w tym hybrydy, stanowiące połączenie dwóch rodzajów napędów – elektrycznego i tradycyjnego, a także hybrydy typu plug-in, które idą o krok dalej, pozwalając ładować większe baterie z zewnętrznego źródła, co przekłada się na jeszcze niższe emisje i większą oszczędność paliwa.

Wszystkie hybrydy Toyoty, także te typu plug-in, wykorzystują sprawdzoną technologię znaną jako Hybrid Synergy Drive. Hybrydy plug-in dodatkowo są wyposażone w baterie o większej pojemności, dzięki czemu oferują zasięg aż do 86 km* w trybie elektrycznym. * Wszystkie podane wartości są przybliżone i oczekują na ostateczną homologację WLTP.

Toyota C-HR Plug-in Hybrid może pokonać w trybie elektrycznym dystans około 66 km*. W przypadku rozładowania akumulatora podczas dłuższej podróży, pojazd przełącza się w tryb hybrydowy, wykorzystując tradycyjny silnik i zmagazynowaną energię, aby umożliwić łatwą i bezstresową podróż do celu. * Wszystkie podane wartości są przybliżone i oczekują na ostateczną homologację WLTP.

Hybrydę typu plug-in można całkowicie naładować przy użyciu domowego gniazdka (10 A) w około 6,5 h. Jeżeli skorzystamy z dedykowanego przewodu oraz urządzenia typu Wallbox, samochód naładujemy nawet w 2,5 h.

Hybrydy typu plug-in zapewniają oszczędności na każdym kroku. W pełni naładowana bateria pozwala pokonać dystans 100 km, wykorzystując jedynie 1 l paliwa. Niskie emisje CO2 w wielu przypadkach przekładają się na tańsze parkowanie i przywileje podatkowe oraz umożliwiają wjazd do stref czystego transportu. Wolniejsze zużycie części eksploatacyjnych, takich jak klocki hamulcowe i tarcze, przekładają się na tańszy serwis.

Każda bateria hybrydowa Toyoty została opracowana, aby służyć przez cały okres użytkowania Twojego auta. Wszystkie baterie są objęte gwarancją na 5 lat/100 000 km*, którą przy regularnych corocznych przeglądach można przedłużyć do 10 lat. * W zależności od tego, co szybciej nastąpi.
Pionier technologiczny
Wspierając środowisko
Nowa Toyota C-HR stawia na zrównoważony rozwój poprzez zwiększone wykorzystanie materiałów syntetycznych i pochodzących z recyklingu, a także redukcję emisji dwutlenku węgla.

Bez produktów odzwierzęcych

Nowa Toyota C-HR wykorzystuje syntetyczne materiały zamiast skórzanych elementów na kierownicy czy siedzeniach.

Powtórne wykorzystanie plastiku

W porównaniu do swojego poprzednika nowy model wykorzystuje 2 razy więcej tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Mowa tu o ponad 100 różnych elementach, m.in. o tkaninie wykonanej z przetworzonych butelek PET*, z której powstaje tapicerka siedzeń.

Niezwykła lekkość

Innowacyjny design pozwolił zredukować masę. Wykorzystanie stali o wysokiej wytrzymałości czy lekkiego dachu panoramicznego pokrytego powłoką, która zatrzymuje ciepło zimą i zapobiega przegrzewaniu w lato – to kolejne niezwykłe cechy nowej Toyoty C-HR.

Zarezerwuj online już teraz
Zaskakująca i futurystyczna nowa Toyota C-HR jest ewolucją oryginału, który zmienił wszystko. Ekskluzywna, oferująca wyszukany i niepowtarzalny styl oraz napęd hybrydowo-elektryczny to Toyota, na którą warto było czekać.