Toyota C-HR Nowe spojrzenie na segment crossoverów Już od: 79 900 zł
W sercu akcji

W środku czeka na Ciebie luksusowe wnętrze nieodbiegające jakością od zewnętrznej formy. Komfortowa kabina zapewnia przestrzeń dla pięciu osób dorosłych, które swobodnie zmieszczą się w środku dzięki uniesionej linii dachu dającej pełną widoczność drogi w każdym kierunku. Deska rozdzielcza o opływowych kształtach, z charakterystycznymi niebieskimi akcentami i skórzanym wykończeniem została stworzona z myślą o wygodzie kierowcy. Dzięki wyprofilowanym skórzanym siedzeniom będziesz mieć zawsze pełną kontrolę nad sytuacją na drodze.

 
 
Wydaje się poruszać nawet w czasie postoju

Masz przed sobą samochód, który przewyższa wszystkie oczekiwania. To nie futurystyczny model pokazowy, który na moment zagości na ustach wszystkich, ale auto, które zmienia reguły gry. Wszystkie składniki tej wyjątkowej mieszanki – sylwetka coupé, dynamiczny design i wielkość – łączą się ze sobą, tworząc całkiem nowy gatunek samochodu.

Napędzany przez życie

Nową Toyotę C-HR zaprojektowano dla osób, które chcą żyć pełnią życia i jeździć autem, które za nimi nadąży. Nieważne, czy mkniesz na spotkanie w gąszczu miejskich ulic, czy z pasją pędzisz po trasie – nowy model C-HR to świetny wybór dla tych, którzy pracują i bawią się zawsze na całego. To auto, które w rozpędzonym świecie zawsze dotrzyma Ci kroku.

 
 
Pewny siebie i gotowy do działania

Nowa Toyota C-HR to ucieleśnienie dynamicznego designu, który potęguje przyjemność z jazdy. Silnie zaznaczona linia maski akcentuje szerokie nadkola, nadając samochodowi charakteru, który niepodważalnie świadczy o drzemiącej w nim sile i gotowości do jazdy. Przednie reflektory w technologii Bi-LED i elegancki grill przedni, który przywodzi na myśl strukturę diamentu, wieńczą wyjątkową stylistykę przodu auta.

Znajdź rytm, który Cię poniesie

Połączenie atletycznej sylwetki i płynnej jazdy sprawia, że Nowa Toyota C-HR idealnie dopasowuje się do tempa współczesnego świata. Aby celebrować wyjątkowe wrażenie ruchu, jakie daje Ci Nowa Toyota C-HR, cyfrowi artyści z grupy FIELD stworzyli Unique Flow, kreatywną zabawę graficzną, w której to TY przejmujesz pełnię kontroli.

 
Toyota C-HR Nowe spojrzenie na segment crossoverów
C-HR Galeria
Toyota C-HR Nowe spojrzenie na segment crossoverów
Toyota C-HR dane techniczne

Już wkrótce

Toyota C-HR Nowe spojrzenie na segment crossoverów
Konfigurator

W celu skorzystania z konfiguratora zapraszamy na stronę Toyota Motor Poland.
Po skonfigurowaniu auta, zapraszamy ponownie na naszą stronę.

Przejdź do konfiguratora
Toyota C-HR Nowe spojrzenie na segment crossoverów
ul. Warszawska 36, 07-410 Ostrołęka
Tel: (+48) 29 766 42 33
Fax: (+48 29) 766 42 33

Partnerzy Carolina Car Company

Copyright © 2018 - Carolina Car Company